Kontakt

Wydział Ekonomiczny UMCS
Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-031 LUBLIN
Tel./ Fax: (0-81) 537 55 33
http://synergia.umcs.lublin.pl
e-mail: biuro@synergia.umcs.lublin.pl

DANE ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

Dyrektor Projektu
dr Bartłomiej Twarowski
tel. (81) 537 55 33
kom. 725 336 885
b.twarowski@umcs.pl

Kierownik Merytoryczny Projektu
prof. nadzw. dr hab. Agnieszka Sitko-Lutek
lutek@ramzes.umcs.lublin.pl

Asystent Kierownika Merytorycznego Projektu
prof. nadzw. dr hab. Zbigniew Pastuszak
z.pastuszak@umcs.lublin.pl

Specjalista ds. Praktyk i Staży
dr Joanna Świerk
praktyki@synergia.umcs.lublin.pl
tel. 601-566-302

Specjalista ds. Szkoleń
dr Agnieszka Leszczyńska
agnieszka.leszczynska@poczta.umcs.lublin.pl

Specjalista ds. Promocji
dr Łukasz Wiechetek
lukasz.wiechetek@umcs.lublin.pl

Specjalista ds. Ewaluacji i Sprawozdawczości
dr Grzegorz Grela
grzegorz.grela@umcs.lublin.pl

Specjalista ds. Logistyki i Administracji
mgr Beata Kozłowska
beata.kozlowska@poczta.umcs.lublin.pl

Sekretarz konferencji
dr Jakub Czerniak
jakubczerniak@tlen.pl

Obsługa administracyjno-logistyczna
mgr Ewelina Mazurkiewicz
e.mazurkiewicz@umcs.pl

Obsługa administracyjno-logistyczna
mgr Magdalena Krynica-Kisiel
m.krynica-kisiel@umcs.pl

Specjalista ds. Rozliczeń Finansowych
mgr Anna Maszkowska
anna.maszkowska@poczta.umcs.lublin.pl

Specjalista ds. Rozliczeń Finansowych
mgr Elżbieta Maśkiewicz
ela.maskiewicz@poczta.umcs.lublin.pl

Map powered by MapPress

Formularz kontaktowy

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat (wymagane)

Twoja wiadomość (wymagane)